Leśnik Kobiór vs. LKS Wisła Mała 3:2 (1:1)
 08.06.2019 11:00
👥 widzów: ok. 110
💰 bilety: nie
🍺 catering: czego dusza zapragnęła (no prawie :p )

Mecze o awans do wyższej klasy rozgrywkowej zawsze wzbudzają większe zainteresowanie niż zwykłe mecze o nic. Miło było spędzić sobotni poranek w Kobiórze, gdzie miejscowy Leśnik wywalczył promocję do siódmej ligi. Po zwycięstwie 3:2 z rywalami z Wisły Małej, kobiórzanie, po trzyletniej banicji w b klasie, wskakują poziom wyżej.

Wizja awansu skusiła wielu kibiców, lecz jak to na Leśniku, w przewadze młodzież szkolna :)

Leśnik aby zapewnić, nie patrząc na wyniki innych spotkań, musiał w tym meczu zdobyć 3 punkty.

Na mecz przygotowano wiele atrakcji. Na mecz i na rozgrywany później... turniej o Puchar Prezesa ;)

Mimo pełnego słońca atmosfera dopisywała, ale to typowe gdy w grę wchodzi...

... wata cukrowa :P

Nie mająca już szans na awans ekipa z Wisły Małej postawiła gospodarzom trudne warunki gry :)

Wiele osób wspierało działalność klubu, w tym ja :D

Prowadzono również loterię w której można było zgarnąć atrakcyjne nagrody :D

Mi udało się wylosować kartę członkowską klubu (opłaconą na cały rok :) ) oraz piłkę, którą wymieniłem z pewnym młodzieńcem na kubek Leśnika :D #januszbiznesu

Kobiórzanie w pierwszej połowie wyszli na prowadzenie, jednak tuż przed jej zakończeniem przyjezdni doprowadzili do remisu. Do przerwy 1:1.

W drugiej połowie Leśnik ponownie ukąsił Wisłę Małą dwukrotnie, ta mimo wielu starań odpowiedziała jedynie golem na 3:2.

W ofercie gastronomicznej piwo, wata cukrowa, popcorn, a podczas turnieju o Puchar Prezesa również szeroka gama produktów grillowanych :P

Widok Pendolino podczas meczu w Kobiórze to nic nadzwyczajnego. Stadion położony jest tuż obok stacji kolejowej :)

Przewodniczącego Kolegium Sędziów, biegającego w tym meczu w roli sędziego asystenta, po prostu nie da się nie lubić :D

W takich warunkach przerwa na wodę to obowiązek :)

Nie brakowało również agresywnych wydarzeń. Goście spotkanie kończyli w ... ósemkę :o

Tak Leśnik cieszy się z awansu do tyskiej klasy A.